Evden Eve Nakliyede Parsiyel Taşımacılık, Özel Araçla Taşımacılık ve Anahtar Teslim Taşımacılık Konularında Sistemli Pro Nakliyat Hangi Faaliyetleri Yürütmektedir

Evden eve nakliyede Parsiyel Taşımacılık

Evden eve nakliyattaki Parsiyel taşımacılık, herhangi bir ürünün veya malın tümüyle değil, parça olarak taşınması anlamına gelmektedir. Parsiyel taşımacılıkta genel olarak aynı yol üzerinde birden fazla müşteri yükünün taşınabilmesi mümkündür.

Maliyet olarak bakıldığında diğer taşıma türlerine göre oldukça avantajlıdır. Özellikle komple araç kiralama yerine, farklı yükler aynı araca yüklenebilir. Böylece düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf elde etmek mümkün hale gelir. Parsiyel taşımacılığın maliyet hesaplamalarında ise genel olarak taşınması gereken yükün araçta kapladığı yer ve adeti gibi etkenler ön plana çıkmaktadır.

Evden eve nakliyede Özel araçla taşımacılık

Evden eve nakliye araçlarında yalnızca bir adet evin taşınması anlamına gelir. Örneğin İstanbul’dan İzmir’e evini taşıtmak isteyen müşteri eşyasını bir gün sonra teslim almak ister. Bu kadar kısa sürede evden eve nakliyat yapılabilmesi ancak bu şekilde mümkün olur. Avantaj olarak gideceği şehirlerde konaklama arayışına girmez. Parsiyel taşımacılıkta ise eşya sayısı bir araç içerisinde 2-3-4 Sayılar ne kadar ulaşabilir. Bu da teslimat süresini uzatır. Bunun yanında özel araçla evden eve nakliyat hizmeti maliyeti bir miktar arttırmaktadır. Çünkü yakıt ve personel giderleri yalnızca bir eşya üzerine hesaplanmaktadır.

Evden eve nakliyede Anahtar teslim taşımacılık

Müşterimizin mutfağını, kıyafetlerini, küçük ev aletlerini, kolileme ambalajlama fırsatı olmayan veyahut buna vakti olmayan müşterilerimiz için hazırlanan bir programdır. Bayanlardan oluşan ekibimiz taşınma gününden bir gün önce ev toplama da kullanılacak tüm malzemelerle birlikte taşınacak olan eve giderler.

Bayan elemanlarımız evde bulunan tüm küçük ev aletlerini paketleyip hazırlarlar. Nakliye günü geldiğinde mobilyacı personellerimiz kalan kaba olan mobilyaları, beyaz eşyaları söküp paketler ve taşınacak olan eve nakliyesini sağlarlar. Kurulum ve montaj yapıp hazır bir şekilde teslim eder.

Bu hizmet anahtar teslim evden eve nakliyat hizmetidir farkı ise müşterimizin kesinlikle hiçbir şeye dokunmamasıdır ceketini alıp çıkmasıdır.

Şehirlerarası Nakliyat