Şehirler arası nakliyat'ta sık sorulan sorular | Sistemli Pro Nakliyat

Şehirler arası nakliyat hizmetiniz kaç günde içinde yapılıyor?

Şehirler arası nakliyat hizmetini 3 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda özel hizmet olarak iller arası nakliye hizmetini 500 km altında ise aynı gün teslim ediyoruz.

Şehirler arası için kaç gün önceden randevu almak gerekiyor?

Şehirler arası nakliye için en az 5 gün önceden aramanız gerekir. Eşyaların iyi ve organize şekilde taşınması için arada 3 iş günü olması daha sağlıklı bir süreç oluşmasını sağlamaktadır.

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Öncelikle km hesabı eşyaların ne kadar ve oda oda sayısı taşıma yapılacak daire kat sayısı hesap edilerek en uygun fiyat listesi çıkacaktır. Nakliye Bölgelerimiz sayfasından taşınmak istediğiniz şehir sayfasına giderek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Nakliye yapılacak iki şehir arasındaki mesafe, Eşyalarınızın miktarı, nakliye aracının sadece size tahsis edilip edilmediği gibi değişkenlere göre nakliye fiyatı ortaya çıkacaktır. Taşınmak istediğiniz iki şehri seçerek aralarındaki mesafeye göre bir taşınma fiyatı çıkarılacaktır. Nakliye Bölgelerimiz sayfasından taşınmak istediğiniz şehir sayfasına giderek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Mobilyalarımız, beyaz eşyalarımız, tv ünitemiz, çanak antenimiz ve ahizemiz var. Bunlardan hangilerinin montajını siz yapıyorsunuz?

Mobilya, beyaz eşya montajı firmamıza aittir. Ahize, tv duvar bağlantılı işlemler ev sahiplerine aittir.

Evden eve nakliyat sigortası hangi zararları karşılar?

Sistemli Pro Nakliyat ile yapacağınız tüm taşıma işlemleri AKSigorta güvencesi altındadır. Bununla eşyalarınız; yangın, hırsızlık ve kazaya karşı sigortalanır. Bu sigorta ücreti nakliye için ödediğiniz fiyata dâhildir.

Tüm eşyalarınızı içeren tam kapsamlı sigorta yaptırmak isterseniz bunun için ayrıca ek ücret ödemelisiniz. İsteğinize göre 100.000 TL’ye kadar sigorta yapılabilir. Bir mağduriyet olması durumunda sigorta şirketi mağduriyetinizi gidererek zarar etmenizin önüne geçer.

Evdeki eşyaları toplamak için zamanım yok. Bayan Elemanlı Paketleme Yardımınız var mı?

Talep etmeniz durumunda şehirler arası evden eve taşıma konusunda uzman bayan elemanlarımız evinizi toplama ve paketleme işlemi yapabilir. Bu talebinize bağlı olarak ücret karşılığı yapılan bir işlemdir. Bu işleme tüm eşyalarınız dâhildir. Kıyafetler, mutfak gereçleri, cam eşyalar, süs eşyaları vs. kolileyerek taşınma günü için hazırlanır.

Mobilyalar, beyaz eşyalar ve elektronik aletleri nasıl paketliyorsunuz? Bu konuda bilgi verebilir misiniz?

Deneyimli personelimiz eşyalarınız kırılmaması ve çizilmemesi için balonlu naylon, kâğıt, eşya varilleri, elyaf battaniye, streç film gibi ambalaj malzemeleri kullanarak özel ambalajlı teknikleriyle paketleme yapmaktadır.

Eşyalarım karışır mı? Eksik kayıp olur mu? Olursa ne yapmalıyım?

Araçlarımızda eşyaların karışmaması adına bölmeler oluşturulmaktadır.

Parça Eşya Taşıma hakkında bilgi verir misiniz?

Az eşyası bulunan, yüksek ücret ödemek istemeyen, uygun fiyat arayan ve müşterilerimiz için parça eşya taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

Nakliye firmaları, maliyet sorunları nedeniyle aynı araçta birden fazla eşya taşıyarak, toplam maliyeti müşteriler arasında paylaştırarak düşürürler ve nakliyenin daha ekonomik hale gelmesini sağlarlar. Bu sayede şehirler arası nakliyat ucuz bir imkâna kavuşmuş olur.

Keşif Expertizi Hizmetiniz var mı?

Sistemli Pro Nakliyat, Şehirlerarası evden eve nakliyat için fiyatlandırma yapmadan önce eşyalarınızın güvenle taşınması ve adil, şeffaf ve uygun bir fiyatlandırma yapabilmek için bir Keşif Experi görevlendirir. Keşif Experi, evdeki oda sayısını, eşyaların niteliğini, Eve asansör kurmanın gerekli olup olmadığı bilgisi gibi nakliyede fiyatı etkileyecek tüm koşulları hesaba katarak bir değerlendirme yapar. Bu hizmet evden eve taşıma, ofis taşıma, büro taşıma, banka taşıma, hastane taşıma, fabrika taşıma vb. gibi tüm nakliyat işlemlerinizde ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat